איך תתפסו את החולדות בביתכם?

תוכן עניינים
נועה וקסמן
נועה וקסמן

עורכת תוכן ראשית, דניאלסיטו

אין ספק שחולדות הן מזיק ביתי נפוץ בארץ ובעולם, והן עשויות לגרום לבעיות לא פשוטות במידה ולא בודקים היטב. האם גם אתם חושדים שחולדות פלשו לביתכם? חשוב מאוד לא להזניח ולנקוט בפעולות להרחקתן בהקדם האפשרי. המדריך הבא יסביר לכם שלב אחרי שלב כיצד ניתן לתפוס את החולדות בביתכם –

איתור החולדות בביתכם

השלב הראשון הוא איתור החולדות כזיהוי הבעיה. עליכם לחפש סימנים של חולדות, כמו למשל צואה, סימני כרסום על פלסטיק, עץ, ברזל, חוטי חשמל, רעשים של התרוצצויות או כרסומים בעליית הגג / תקרה / קירות, ריחות חזקים.

איטום נקודות הכניסה של החולדות

לאחר זיהוי מקור הבעיה (איתור החולדות), השלב הבא הינו איטום כלל נקודות כניסתן של החולדות, דרכן הן נכנסות לביתכם. כלומר, בדיקה של סדקים וחורים בקירות ביתכם, רצפות ויסודות, דלתות וחלונות. עליכם לאטום היטב את נקודות הכניסה, מה שיקל עליכם יותר בתפיסת החולדות.

שימוש במלכודות ובפיתיונות

לאחר שביצעתם איטום של נקודות הכניסה, יש להשתמש בפיתיונות או מלכודות על מנת לתפוס את החולדות. מלכודות נועדו לתפוס את החולדות ולהחזיק אותן. לעומת זאת, פיתיון הוא חומר משיכה על בסיס מזון שנועד לפתות את החולדות. חשוב להציב את המלכודות / פתיונות באזורים אסטרטגיים בבית, למשל ליד מזון או לאורך קירות באזורים נסתרים וחשוכים.

שמירה על היגיינה ונהלי תברואה

קיימים לא מעט דרכים ללכוד חולדות, אך חשוב לציין שלמשל שימוש במלכודות ופתיונות לבד לא יפתרו את הבעיה, לכן חיוני והכרחי מאוד לשמור על היגיינה ביתית ותברואה ביתית, על מנת למנוע פלישות עתידיות. למשל, שמירה על בית נקי ומסודר, שמירה על אוכל בכלים אטומים ועוד.

יצירת קשר עם איש מקצוע ללכידת חולדות

לצד מדריך זה, על מנת ללכוד את החולדות בצורה האפקטיבית והנכונה ביותר לטווח הארוך, מומלץ להסתייע באיש מקצוע אמין הקרוב לביתכם. ניתן לחפש לוכד חולדות בתל אביב, ירושלים, רמת הגולן ואפילו אילת – ניתן למצוא מגוון לוכדי חולדות מקצועיים בכל רחבי הארץ. כמו כן, ניתן לחפש עליהם ביקורות והמלצות על ידי שימוש במנוע החיפוש, ברשתות החברתיות, על ידי התייעצות עם חברים ומשפחה ואפילו על ידי אתרים המיועדים לדירוג של אנשי מקצוע במגוון תחומים.

רוצים לדבר עם מומחה מהתחום? כנסו ל – https://cobra1.co.il/

דניאלסיטו הוא פורטל תוכן ישראלי שכל מטרה הוא להשאיר את הקוראים שלו מעודכנים בכל הנושאים הכי חמים היום. אנחנו מביאים אליכם כתבות וחדשות בנושאים של ביזנס, סטייל, עיצוב הביתף פרוייקטים מיוחדים ונדל"ן. אז תישארו מעודכנים:)

אהבתם את הכתבה?
בטוח תאהבו גם:

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן