בגד ים סטרפלס – למי זה מתאים?

תוכן עניינים
Picture of נועה וקסמן
נועה וקסמן

עורכת תוכן ראשית, דניאלסיטו

הקיץ ומגיע וזה הדיוק הזמן התאים לרכישת בגד הים המושלם! ראית בגד ים מסוג סטרפלס וחושבת אם זה מתאים? כדאי לך לשים לב לטיפים הבאים!

למי מתאים בגד ים מסוג סטרפלס? 

בגד ים מסוג סטרפלס הוא בגד ים שמזכיר ביקיני אך החלק העליון שלו מכסה רק את החזה ללא צורך ברצועות. כאשר באים לבחור בגד ים, מומלץ לבחור אותו בהתאם למבנה הגוף שלכן. כדאי לשים לב כי בגד ים המורכב מחזיית סטרפלס הוא למעשה בגד ים קטן יחסית ולכן הוא יכול להתאים בעיקר לנשים בעלות חזה קטן יחסית. כדאי לשים לב שאם את בעלת חזה קטן, מומלץ למצוא חזיית סטרפלס מרופדת על מנת להעניק לבגד הים נוכחות ולהנות מהגנה מספקת מפני המים. כך תוכלי להנות בגד ים בעל גזרה מושלמת שיחמיא מאוד למבנה הגוף שלך ויתאים למידותיך.

לאיזה מבנה גוף לא מתאים בגד ים סטרפלס?

כאמור, בחירת בגד הים צריכה להתאים למבנה הגוף ולכן אם החזה שלכן גדול יחסית ואף נופל, מומלץ שלא לבחור חזיית סטרפלס בבגד הים. חזיית סטרפלס עלולה שלא לתת את המענה הראוי להחזקת החזה בצורה ראויה שתחמיא למבנה הגוף ולכן מומלץ להימנע מבחירת בגד ים סטרפלס במידה ומבנה הגוף שלכן אינו מתאים לגזרה מסוג זה.   

דניאלסיטו הוא פורטל תוכן ישראלי שכל מטרה הוא להשאיר את הקוראים שלו מעודכנים בכל הנושאים הכי חמים היום. אנחנו מביאים אליכם כתבות וחדשות בנושאים של ביזנס, סטייל, עיצוב הביתף פרוייקטים מיוחדים ונדל"ן. אז תישארו מעודכנים:)

אהבתם את הכתבה?
בטוח תאהבו גם:

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן