הילדים לכלכו את הספה? כך תנקו אותה בקלות

תוכן עניינים
Picture of נועה וקסמן
נועה וקסמן

עורכת תוכן ראשית, דניאלסיטו

הילדים שוב לכלכו את הספה עם שוקולד? ניקיון רהיטים אף פעם אינו משימה פשוטה אך מתבקשת. אם גם אתם רוצים לשמוע כיצד ניתן לנקות את הספה בקלות – המשיכו לקרוא!

הוראות היצרן

במידה ויש לכם ספה שעשויה מבד, חשוב לשים לב כי לפני שניגשים לנקות אותה, כדאי מאוד שתקראו את הוראות היצרן של הספה. הסיבה לכך היא העובדה שהיצרן הוא מי שמכיר את החומרים מהם עשויה הספה ולכן הוא יכול להמליץ על החומרים הטובים ביותר לניקוי הספה בקלות.

בדיקת סוג הבד

כמו כן, מומלץ להכיר את סוג הבד שמפרד את הספה שלכם. הבד הנפוץ ביותר לריפוד ספות הוא בד העשוי מכותנה ופשתן. היתרון בסוג הבד הזה הוא עצם היותו נעים למגע אך החיסרון המובהק שלו הוא העובדה שהם נוטים לספוג כתמים בקלות. לשם כך מומלץ להשתמש בחומרים טבעיים לניקוי הספה כדי לצמצם תגובה כימית עם חומרי הניקוי.

מה לגבי ספות מעור?

סוג נוסף של ריפוד הספות הוא ריפוד מעור. במידה והספה שלכם שחוקה או עשויה מעור סינתטי, הדרך הטובה ביותר לניקוי הוא בעזרת מטלית לחה. כמו כן, מומלץ להיזהר משימוש בחומרי ניקוי כימיים שעלולים לפגוע בספה. משום כך, ניתן לרסס מעט חומר במקום שאינו נראה בספה ולראות את תגובתה על מנת להבין אם כדאי להשתמש בחומר להורדת הלכלוך.

דניאלסיטו הוא פורטל תוכן ישראלי שכל מטרה הוא להשאיר את הקוראים שלו מעודכנים בכל הנושאים הכי חמים היום. אנחנו מביאים אליכם כתבות וחדשות בנושאים של ביזנס, סטייל, עיצוב הביתף פרוייקטים מיוחדים ונדל"ן. אז תישארו מעודכנים:)

אהבתם את הכתבה?
בטוח תאהבו גם:

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן