חימום תת רצפתי – הפתרון להצטננות תכופה

תוכן עניינים
Picture of נועה וקסמן
נועה וקסמן

עורכת תוכן ראשית, דניאלסיטו

מה הוא חימום תת רצפתי?

חימום תת רצפתי היא שיטת חימום וטכנולוגיה מסוימת, שהפכה לטרנד אהוב במיוחד ומותקנת כבר במיליוני בתים בארץ ובכל העולם. בהתאם לשיטה, מותקנת מערכת החימום בצינורות מתחת לאריחים ולרצפות, וכך מעבירה את החום מבעד לרצפות ומחממת את הבית באופן אינטנסיבי וכולל.

 

מדוע חימום תת רצפתי עדיף על מזגן?

חימום תת רצפתי עדיף על מזגן בעיקר בתחושה שהוא משרה בבית. בעוד ורבים מתלוננים על כאבי הראש ותחושת הייבוש שמשרה המזגן בבית, עניין שמשקרה על הדלקתו באופן רציף ולאורך כל היום – התחושה שמשרה החימום התת רצפתי היא טבעית יותר, ונעימה יותר עבור כל מי שחש כי המזגן חם מדי ומייבש את האוויר. מעבר לכך בעוד ומזגן מותקן למעלה ולכן לוקח לו זמן לחמם את החדר, החימום התת רצפתי מותן ברצפה וכך מהרגע הראשון מחמם את כפות הרגליים ועולה למעלה.

 

איך אפשר להתקין חימום תת רצפתי?

התקנה של חימום תת רצפתי צריכה להיעשות על ידי בעל מקצוע, שכן יש צורך גם בהתקנה של מערכת החימום החיצונית וגם בהתקנה של הצינורות מתחת לאריחים. מאחר ומודבר במערכת של חום וחשמל, לא כדאי לבצע את ההתעסקות הזו לבד, שכן התהליך די מורכב ודורש הכרה מלאה של דרך ההתקנה.

דניאלסיטו הוא פורטל תוכן ישראלי שכל מטרה הוא להשאיר את הקוראים שלו מעודכנים בכל הנושאים הכי חמים היום. אנחנו מביאים אליכם כתבות וחדשות בנושאים של ביזנס, סטייל, עיצוב הביתף פרוייקטים מיוחדים ונדל"ן. אז תישארו מעודכנים:)

אהבתם את הכתבה?
בטוח תאהבו גם:

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן