עובדים בגובה? הכירו את מנופי הסל ליום אחד

תוכן עניינים
Picture of נועה וקסמן
נועה וקסמן

עורכת תוכן ראשית, דניאלסיטו

אם אתם בגובה מבצעים עבודות בגובה, אתם ודאי זקוקים למנוף, אם כך, מנופי הסל הוא הפתרון עבורכם. עובדים בגובה? הכירו את מנופי הסל ליום אחד. 

מהו מנוף סל?

מנופי סל הם מנופים אשר להם מוצמדים סלי מתכת. מנופים אלו, מאפשרים לקבלני הביצוע, לבצע עבודות בגובה, מבלי להזדקק לפיגומים ואמצעי בטיחות נוספים. 

יתרון בולט במנופי סל היא העובדה שהם ניתנים לכיוון לכל כיוון. למנופי סל טווח תנועה גמיש, דבר המאפשר להחנות את הרכב עם המנוף בכל זווית, שכן זהו יתרון משמעותי כאשר מדובר על אתרי בנייה. כמו כן, אין צורך כלל להזיז את הרכב במהלך העבודה, ניתן להזיז רק את מנוף הסל עצמו. 

לכמה אנשים מתאים 

באופן כללי, מנופי הסל מתאימים לכניסתו של עובד אחד או שניים. במרבית העבודות אין צורך ביותר מעובד אחד, אך לעיתים עולה הצורך בשני עובדים. לשם כך, ניתן למצוא מנופי סל רחבים, אשר בהם יכולים לעבוד יותר משני עובדים. 

השכרת מנופי סל 

לרוב, קבלני ביצוע אינן רוכשות מנופי סל, זאת בשל עלותם הגבוהה. לכן, הם שוכרים מנופי סל, לפי שעת עבודה, או לפי יום עבודה. לעיתים, עולה הצורך להשתמש במנוף סל במשך כל הפרויקט. במקרים אלו, קבלני הביצוע שוכרים את מנופי הסל לפי תעריף שונה.

דניאלסיטו הוא פורטל תוכן ישראלי שכל מטרה הוא להשאיר את הקוראים שלו מעודכנים בכל הנושאים הכי חמים היום. אנחנו מביאים אליכם כתבות וחדשות בנושאים של ביזנס, סטייל, עיצוב הביתף פרוייקטים מיוחדים ונדל"ן. אז תישארו מעודכנים:)

אהבתם את הכתבה?
בטוח תאהבו גם:

נשמח לשמוע מה דעתכם על המאמר:

דילוג לתוכן